TULEVAD KONTSERDID
2019

03.08 Jööri Folk
09.08 Kuressaare merepäevad
10.08 Viru folk, Käsmu
17.08 Kohvikutepäev, Matsimäe

MÖÖDUNUD KONTSERDID
2019

27.07 Viljandi Pärimusmuusika festival, Vabaduse telk
25.07 Viljandi Pärimusmuusika festival, Vabaduse telk
27.-30.06 Rahvusvahelised Hansapäevad, Pihkva, Venemaa
21.06 Palamuse jaanituli
18.06 EMÜ aktused, Tartu
12.06 EMÜ aktus, Tartu
11.06 Retrosonic live session, Tallinn
31.05 Kaitseliidu Sakala maleva Noorte Kotkaste aastapäeva tähistamine, Viljandi
25.05 Eraüritus, Viljandimaa
09.05 Eraüritus, Tallinna Ülikool
13.03 Koolikontsert, Jõgevamaa Gümnaasium
09.03 Treski küün rändab #2, Pärnu
06.03 Sofar sounds, Tallinn
23.02 Kiili valla tänuüritus
22.02 Koolikontsert, Torma
22.02 Koolikontsert, Vaimastvere
21.02 Koolikontsert, Värska
21.02 Koolikontsert, Vastseliina
21.02 Koolikontsert, Haanja
16.02 Eraüritus, Harjumaa
01.02 Eraüritus, Viljandi
31.01 U3 kontsertklubi, Estbel + MandoTrio, Tallinn
19.01 Betti Alveri luulepäevad “Tuulelapsed”, Jõgeva
12.01 Folklandia, Tallink Silja Europa
11.01 Folklandia, Tallink Silja Europa
04.01 Võrumaa kultuuriinimeste tänuõhtu, Vastseliina

2018

28.12 Viljandi maakonna kultuuriaasta preemiate pidulik vastuvõtt
22.12 Elistvere loomapargis kontsert
19.12 Tartus TÜRKA jõulupidu
17.12 Albu vallas Paide Ühisgümnaasiumi töötajate jõuluõhtu
17.12 Lihulas Lääneranna valla töötajate jõululõuna
09.12 külalistena Trad.Attack! pop-up poes
06.12 Pärnu maakonna kultuuriaasta preemiate pidulik vastuvõtt
09.11 EMÜ aktus, Tartu
18.10 Karksi-Nuia, Kultuurikonverents
05.10 Lõikuspidu, Viljandi
04.10 Õpetajate tänuüritus, Antsla
03.10 Koolifolk, Lüganuse vald
01.10 Läänemaa Ühisgümnaasium, Haapsalu, Muusikapäev
01.10 Haapsalu Pitsikeskus, Haapsalu, Muusikapäev
01.10 SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsiooni keskus, Haapsalu, Muusikapäev
28.09 Eakate päev, Jõgeva
27.09 Vikerraadio, Huvitaja
27.09 Hommik Anuga saatesalvestus
02.09 Uue maailma festival, Tallinn
25.08 Treski Küün, Hooaja lõpupidu: MandoTrio, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
20.08 Eesti taasiseseisvumispäeva kontsert, Jõgeva
18.08 Eraüritus
16.08 Eraüritus
14.08 Kooliteater, Ranna küla
12.08 Ava Lava, Tallinn
11.08 Käsmu, Viru folk, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
29.07 Viljandi pärimusmuusika festival, Kaevumäe lava(Ando ja sõbrad)
29.07 Viljandi pärimusmuusika festival, Kaevumäe lava(Eesti mandoliiniorkester)
28.07 Viljandi pärimusmuusika festival, Noortelava, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
27.07 Viljandi pärimusmuusika festival, Aida Suur saal(Tantsumaja)
12.07 Purtse kindlus, 7 linna muusikafestival, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
01.07 Saku mandoliinifestival, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
29.06 Seto folk, Kopli lava, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
29.06 Narva-Jõesuu, Vanglateenistuse suvepäevad
14.06 Laulasmaa, Laulasmaa kooli personali tänuõhtu
13.06 Rapla, Maakonna tantsu- ja laulupeo tänuõhtu
13.06 Tallinn, Klassikaraadio
13.06 Tallinn, Terevisioon
02.06 Eraüritus
01.06 Viljandi Hansapäevad
12.05 Mooste Folgikoda, Mooste Elohelü
10.05 Hooandja pidu, Tallinn
27.04 Tallinn, Sabatantsu festival
25.04 Tallinn, Philly Joe’s, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
24.04 Viljandi, Jazzbaar Jasm, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
23.04 Tartu, Genialistide klubi, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
20.04 Rapla, Kultuuriklubi BAAS, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
18.04 Kuressaare linnateater, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
14.04 Iisaku rahvamaja, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
13.04 Nõuni rahvamaja, “Ilma sünnib” plaadiesitlus
23.02 Hargla Maakultuurimajas, Eesti Vabariik 100
16.02 Eesti Kultuurkapitali ja Haapsalu linna tunnustusüritus
13.01 Kurgjärve, Kehalise kasvatuse õpetajate talvepäevad

2017
22.12 Tartu, Kodumaja AS staažikate tänuüritus V Spa konverentsikeskuses
21.12 Karlova kool, jõulupidu
29.11 Tartu tantsuklubi: Keelpillid
11.11 Tartu Noorte Folkloorifestival (III)
07.10 Viljandi Pärimusmuusika Ait, Viljandi
02.10 TÜ Kunstimuuseum, Tartu Ülikooli rektori vastuvõtt rahvusvahelistele töötajatele ja doktorantidele
30.07 Viljandi Pärimusmuusika Festival, Lõpumöll
29.07 Viljandi Pärimusmuusika Festival, TÜ VKA kultuuripesa
28.07 Viljandi Pärimusmuusika Festival, Tantsumaja
27.07 Viljandi Pärimusmuusika Festival, Kultrahoov
04.06 Vargamägi, “Suvisted Veteperes”
31.01 Mooste, Tantsumaja

2016
28.10 Viljandis Pärimusmuusika Ait, Tantsumaja